ZAVOLEJTE NÁM
416 837 334
604 449 974
OTEVÍRACÍ DOBA
Po - Pá: 8:00 - 16:30
So: 8:00 - 11:00

Železářství

Zámky

Nabízíme široký sortiment základních zadlabacích zámků. Máme dozické zámky, zámky na klíč a také zámky na FAB vložku. V sortimentu zámků nabízíme také velké množství kvalitních visacích zámků.


Kování pro vaše dveře

Naše firma nabízí velký výběr kování, které ozdobí vaše dveře. Máme množství okrasných kování vhodných pro váš interiér, ale také výběr bezpečnostních kování pro maximální bezpečnost. Poradíme vám a objednáme kování pro celý váš dům.


Štafle a žebříky

Nabízíme rozsáhlý sortiment hliníkových žebříků a dřevěných štaflí. Nabízíme jedno, dvou a třídílné žebříky, kombinované se štaflemi. Mimo to máme také nabídku schůdků vhodných pro vaší domácnost nebo obchod.


Vše pro vaši zahradu

Pro kutily a zahrádkáře jsou připraveny výrobky běžné potřeby jako hadice, konve, vědra, rýče, lopaty, sítě a pozinkovaná a sklolaminátová pletiva. Zahrádkářům předvedeme zádové i ruční postřikovače a rozprašovače. Nabízíme širokou nabídku sortimentu pro zalévání vaší zahrady od rozprašovačů a hadic až po výkonná čerpadla pro vaší studnu. Pro napojení nabízíme veškerý sortiment fitinek a spojek pro běžné použití.


Silikony a lepidla

Nabízíme široký výběr lepidel a silikonů. Ať už potřebujete slepit cokoliv, u nás najdete vhodné lepidlo.


Stroje a přístroje

Veškerý sortiment strojů a přístrojů od vrtaček, aku-vrtaček, kotoučových pil po bourací kladiva, průmyslové vysavače a další. Nabízíme nejenom profesionální stroje pro každodenní použití od firmy Narex, ale také levnější stroje pro domácí kutily. Rádi vám poradíme, který stroj je pro vás nejlepší. Ke všem strojům také nabízíme veškeré vybavení.