ZAVOLEJTE NÁM
416 837 334
604 449 974
OTEVÍRACÍ DOBA
Po - Pá: 8:00 - 16:30
So: 8:00 - 11:00

O nás

Firma František Homolka – obchod železem a norimberským zbožím, vznikla v r. 1907 a fungovala po dobu První republiky až do r. 1948, kdy byl obchod znárodněn.

Po navrácení nemovitosti ve stavu těsně před demolicí v.r. 1991 se začalo s její rekonstrukcí a obnovou obchodu. Postupnou renovací a rozšiřováním vnitřní vybavenosti fungují v současné době prodejny železářství, domácích potřeb, elektroinstalačního materiálu a svítidel.


Železářství

Dnešní sortiment obsahuje železářské zboží, ruční a elektrické nářadí a nástroje, vrtáky, kladiva, dláta, sekáče, kování, rámařinu, potřeby pro truhláře, zedníky, malíře, kováře, čalouníky, sklenáře, montážní a stavební firmy.

Prodáváme potřeby pro vzduchotechniku, jako jsou kompresory, stříkací a ofukovací pistole, tlakové hadice apod.

Dalším oborem jsou potřeby pro instalatéry, včetně čerpadel, fitinek a potřeb pro topenáře. Důležitým nabízeným oborem je chemie lepení, těsnění a mazání. V metráži jsou prodávány řetězy, provazy, konopná a PVC lana, silikonová samolepící těsnění a ocelová lana. Dalším oborem je svářecí technika pro plyn i elektřinu. Je nabízen široký výběr elektrod, cínová i mosazná pájka včetně pájecí chemie. Brusky stojanové, pásové, rozbrušovací a široký výběr brusných kotoučů, pásů, výseků a leštících past. V oboru kování je na skladě nabídka mosazných a nerezových klik a štítů, bezpečnostních prvků a zámků visacích i zadlabacích.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pro vybavení koupelen předvádíme širokou škálu pákových i vřetenových baterií a ventilů, i sprchovacích hadic a masážních koncovek. Pro kutily a zahrádkáře jsou připraveny výrobky běžné potřeby jako hadice, konve, vědra, rýče, lopaty, sítě a pozinkovaná a sklolaminátová pletiva. Zahrádkářům předvedeme zádové i ruční postřikovače a rozprašovače. Na objednávku zajistíme kamna, sporáky na pevná paliva a výběr moderních krbů. K tomu samozřejmě kompletní kouřovinu. Pro kempování i domácí potřebu jsou k dispozici P.B. vařiče a soupravy produkce MEVA. Obsáhlý sortiment nelze snadno vyjmenovat. Zboží, které nemáme na skladě, zajistíme podle objednávky.


Domácí potřeby – Kuchyňka

Oddělení Kuchyňka nabízí kompletní technický sortiment nádobí a přístrojů pro vaření, smažení, pečení, zavařování, grilování a širokou oblast kuchyňského nářadí.

V nabídce jsou výrobky běžné spotřeby i prvotřídní zboží například značky SOLINGEN. Rovněž jsou v prodeji plastové výrobky a úklidové sety. Dále dovozové zboží a ručně vyráběné originály.

Zákazník si může přímo v prodejně vybrat nejnovější druhy nábytkových úchytek, knopků a madel. KUCHYŇKA zajišťuje též zboží na objednávku.


Elektro a svítidla

V prodeji je sortiment pro vybavení bytu, domu i zahrady elektronářadím, elektroinstalací, osvětlením, spojovacím materiálem pro silno- i slaboproud, pro počítačovou síť i pro televizní rozvody.

Velký výběr je v klasických i moderních stropních svítidlech. Obsáhlá je nabídka v solo diodách LED a v součástkách pro slaboproud. Následují měřící přístroje, prodlužováky, žárovky, trubice, úsporky, nové světelné zdroje s více LED a s barevným prolínáním. Nepřehlédnutelným sortimentem jsou dřevěné násady, týble, lišty a klasické i rýžové smetáky.

Dále prodává spojovací materiál – šrouby, vruty, matice, podložky, nýty, závlačky, kotvy, hmoždinky, obrtlíky, lustrháky, háčky, čalounické nýty a podložky, spojovací nábytkové šrouby, segerovy pojistky a kompletní sortiment chemických kotev FISHER. V široké nabídce jsou teploměry digitální a klasické, lihové a bimetalové, i meteostanice. Na objednávku zajistí též ojedinělé požadavky.