ZAVOLEJTE NÁM
416 837 334
604 449 974
OTEVÍRACÍ DOBA
Po - Pá: 8:00 - 16:30
So: 8:00 - 11:00

Elektro

Nářadí pro elektro

U nás zákazníci naleznou trafopájky a pájecí techniku, elektrikářské zkoušečky, multimetry, elektrikářské kleště.


Elektroinstalační materiál

Zde zákazníci naleznou kabely v metráži, prodlužováky, elektroinstalační krabice, domovní zásuvky a vidlice, vypínače, přepínače, domovní zvonky, pojistky, svorkovnice, lisovací konektory a mnoho dalšího.


Spojovací materiál

U nás si vyberete vruty, šrouby, matice, podložky, závitové tyče, nýty, závlačky, kotvy, hmoždinky, obrtlíky, lustrháky, háčky, nábytkové šrouby, segerovy pojistky. V omezenějším výběru lze vruty, šrouby, matice a podložky pořídit v nerezovém provedení. Dále u nás naleznete téměř kompletní sortiment kotevní techniky firmy Fischer. Samozřejmostí je prodej všech druhů po jednotlivých kusech. V případě odběru celých balení lze domluvit individuální slevu.


Svítidla

V lustrech, stropních svítidlech a lampičkách najdete jak klasické výrobky, tak i moderní druhy s LED světelnými zdroji  s možností přechodu mezi teplým a studeným světlem, dálkovým ovládáním atd. Dále máme svítilny čelové, kempovací, pracovní, baterky, dětská svítidla i různé svítící přívěsky. V nabídce stále máme klasické žárovky, ale samozřejmě i zářivkové trubice a veškeré moderní LED světelné zdroje. Skladem je rovněž téměř kompletní sortiment baterií.


Domácí spotřebiče

Zde naleznete výběr rychlovarných konvic převážně od firmy Orava a Isolit Bravo. Na přání zákazníka je možné objednat i jiné výrobky. V létě máme rovněž výběr stolních i stojanových ventilátorů.


Výrobky ze dřeva

I když toto zboží nenáleží do sortimentu elektra, naleznete u nás cca 30 druhů dřevěných lišt v délce 240 cm od firmy Spálenský. Dále týble, hladké i drážkované, násady na nářadí všeho druhu, prahy a v neposlední řadě i košťata a smetáky.


Další zboží

V široké nabídce máme teploměry vnitřní i venkovní, do lednice, do vody, srážkoměry a barometry. Dále u nás naleznete smršťovací bužírky různých průměrů a barev v délce 1 metr. Vázací pásky od firmy Fischer máme také v různých šířkách a délkách, v černé nebo přírodní barvě.


Sezónní zboží

Od října každého roku si u nás můžete vybrat z velkého množství vánočního osvětlení, ale máme také různé dekorace včetně novinek, které se v tomto roce na trhu objeví.