ZAVOLEJTE NÁM
416 837 334
604 449 974
OTEVÍRACÍ DOBA
Po - Pá: 8:00 - 16:30
So: 8:00 - 11:00

Narex Camouflage

Nová produktová řada Narex – Camouflage

Už od nepaměti je člověk fascinován živou přírodou, která je mu v mnohém inspirací. Zejména její volnost a nespoutanost nás inspirovala k vytvoření nejnovější produktové řady elektrického ručního nářadí NAREX pod názvem CAMOUFLAGE. Tato nová řada je bezvýhradně akumulátorová a je určena všem, komu volnočasové aktivity pod otevřeným nebem, daleko od vymožeností a ruchů civilizace, přinášejí radost ze života.

Veškeré produkty můžete niní zakoupit v našem obchodě!

Produktový list ke stažení: ZDE

Úhlová bruska CBU-125

Úhlová bruska je určena pro všechny univerzální práce v různých oblastech. Kompaktní stroj Narex CBU 125 zvládne nejen broušení a řezání ocelových konstrukčních prvků, ale je vhodný také pro
odstraňování starých nátěrů, úpravu stavebních materiálů nebo řezání keramiky.

2 490 Kč

Lehké kombinované kladivo CKK 22

Kladivo je ideální pro osazování hmoždinek a kotev do těch nejtvrdších materiálů. Díky elektropneumatickému příklepu si Narex CKK 22 poradí s cihlou, betonovým panelem i kamenem.

3 490 Kč

Kotoučová pila CPK 65

Dlouhé a rovné řezy do nejrůznějších materiálů, to je kotoučová pila Narex CPK 65. Je ideální pro přímé řezy v masivním dřevu, deskových materiálech, umělých hmotách a hliníkových profilech.

3 490 Kč

Přímočará pila CPL 90

Přímočará pila se používá především pro dělení a úpravy tvaru deskových materiálů. S Narex CPL 90 spolehlivě vytvoříte jemné křivky i precizní řezy v různých typech materiálů.

3 490 Kč

Pila ocaska CPO 150

Nedílná součást výbavy řemeslníka i kutila. Pila ocaska Narex CPO 150 je ideální pro krácení, dělení a vyřezávání otvorů do dřeva, kovů, plastů, sádrokartonu nebo pórobetonu.

2 990 Kč

Příklepová vrtačka CSP 13-2

Funkce příklepu dále rozšiřuje možnosti využití vrtačky, kterou je díky ní možné použít do klasických stavebních hmot, jako je cihla nebo kámen. Narex CSP 13-2 s mechanickým příklepem disponuje utahovacím výkonem až 75 Nm.

2 990 Kč

Vrtací šroubovák CSV 13-2

Základ veškerého nářadí. S CSV 13-2 od Narexu můžete vrtat a šroubovat do mnoha různých materiálů. Jeho utahovací výkon 65 Nm uspokojí náročného kutila i zkušeného řemeslníka.

1 990 Kč

Startovací sada

Dva akumulátory a nabíječka by měly tvořit základní příslušenství každého výkonnějšího nářadí. Zatímco s jedním akumulátorem se pracuje, druhý se nabíjí.
Startovací set Camouflage obsahuje dva výkonné 4Ah akumulátory a rychlou nabíječku. Nabízí se za zvýhodněnou cenu. Baterie i nabíječku lze zakoupit také samostatně.

2 990 Kč

Svítilna CR led 20

Spolehlivý a výkonný zdroj světla pro práci i na cesty. Prostorová svítilna Narex CR LED 20 má maximální svítivost 2 000 lm a možnost nastavení 2 režimů svícení.

990 Kč

Pracovní rukavice CRP

Pracovní rukavice Narex CRP v trendy kamuflovaném designu jsou navrženy pro pohotovou, přesnou a bezpečnou práci nejen s akumulátorovým nářadím. Příjemný funkční střih s mnoha praktickými doplňky poskytuje vysokou míru ochrany, ale zároveň zůstává velmi pohodlný a pružný.

399 Kč

Víceúčelová taška na nářadí CTP 50

Bytelná víceúčelová brašna Narex CTP v trendy kamuflovaném designu je určena zejména pro ukládání a přenášení akumulátorového ručního nářadí. Brašna je nepromokavá a disponuje velkým úložným prostorem, který dokáže pojmout i několik kusů velkého nářadí.

1 490 Kč

Vyhřívaná bunda Softshell CHJ

Vyhřívaná softshellová bunda Narex v trendy kamuflovaném designu je ideálním doplňkem pro práci v chladném počasí, ale také na běžné nošení během rozličných venkovních aktivit. Bunda je prodyšná a odolná proti větru a dešti. Je vybavena množstvím vnitřních a vnějších kapes různých velikostí, ventilačními zipy, odnímatelnou kapucí, a také rukávy s praktickými návleky na palec.

Bunda má celkem tři vyhřívací zóny, které jsou umístěny v oblasti předních kapes a zad. Vyhřívání se napájí z powerbanky prostřednictvím USB konektoru, který je umístěn ve vnitřní
kapse bundy (powerbanka není součástí standardní dodávky!). Dotykový přepínač slouží k nastavení výkonu vyhřívání ve třech úrovních (nízká/střední/vysoká).

2 990 Kč