Domů

Železářství

Domácí potřeby

Elektro a svítidla

Železářství

Dnešní sortiment obsahuje železářské zboží, ruční a elektrické nářadí a nástroje, vrtáky, kladiva, dláta, sekáče, kování, rámařinu, potřeby pro truhláře, zedníky, malíře, kováře, čalouníky, sklenáře, montážní a stavební firmy.

Prodáváme potřeby pro vzduchotechniku, kterými jsou kompresory, stříkací a ofukovací pistole, tlakové hadice apod.

Dalším oborem jsou potřeby pro instalatéry včetně čerpadel, fitinek a potřeb pro topenáře. Důležitým nabízeným oborem je chemie lepení, těsnění a mazání. V metráži jsou prodávány řetězy, provazy, konopná a PVC lana, silikonová samolepící těsnění a ocelová lana. Dalším oborem je svářecí technika pro plyn i elektřinu. Je nabízen široký výběr elektrod, cínová i mosazná pájka včetně pájecí chemie. Brusky stojanové, pásové, rozbrušovací a široký výběr brusných kotoučů, pásů, výseků a leštících past. V oboru kování je na skladě nabídka mosazných a nerezových klik a štítů, bezpečnostních prvků a zámků visacích i zadlabacích.

Pro vybavení koupelen předvádíme širokou škálu pákových i vřetenových baterií a ventilů, i sprchovacích hadic a masážních koncovek. Pro kutily a zahrádkáře jsou připraveny výrobky běžné potřeby jako hadice, konve, vědra, rýče, lopaty, sítě a pletiva pozink a sklolaminát. Zahrádkářům předvedeme zádové i ruční postřikovače a rozprašovače. Nepřehlédnutelným sortimentem jsou dřevěné násady, týble, hranoly, lišty a klasické i rýžové smetáky. Na objedn8vku zajistíme kamna, sporáky na pevná paliva a výběr moderních krbů. K tomu samozřejmě kompletní kouřovinu. Pro kempování i domácí potřebu jsou k dispozici P.B. vařiče a soupravy produkce MEVA. Obsáhlý sortiment nelze snadno vyjmenovat. Zboží, které nemáme na skladě, zajistíme podle objednávky.