Domů

Železářství

Domácí potřeby

Elektro a svítidla

Kování

Charakteristika
Kování Cobra je určeno pro vnější nebo vnitřní použití. Základní sortiment kování máme skladem,ostatní sortiment jsme schopni sehnat na objednávku. Objednávka by měla být vyřízena od jednoho do třech týdnů dle množství.Objednávky příjmáme na naší prodejně viz. Kontakt. Pokud chcete o kování vědět více navštivte nás nebo kontaktujte telefonicky. Pokud chcete zjistit aktuální ceny kontaktujte nás nebo navštivte přímo naši prodejnu.
Řady firmy COBRA
Firma Cobra má v nabídce 5 řad svých produktů, přičemž v každé řadě se drží jiného stylu.
Bezpečnostní a ochranné kováníZde je naleznete
Kování je určené pro ty, kteří hledají bezpečí pro svůj domov. Přesto že splňuje všechny předpoklady bezpečnosti je stále hezké a bude se dobře vyjímat na vašich dveřích. Kování je veliký výběr v mnoha barvách.
Hliníkové a ostatní kování Zde je naleznete
Toto kování je spíše obyčejnější a méně okrasné. Samozřejmě je ale levnější. Vyrábí se jak se štítkem v celku tak s oddělenou klikou od zámku.
Interiérové kování Zde je naleznete
Je určeno pouze do interiéru z důvodu, že není vyrobeno z tak kvalitního materiálu, aby vydrželo venku vliv počasí. Tato řada je určena pro zkrášlení vašich dveří do pokoje
Kované kování Zde je naleznete
Kované kování je určeno spíše na dveře větších rozměrů nebo na starší dveře. Je vyrobeno tak aby napodobovalo starší typy klik a štítků. Můžete ho dát jak ven tak dovnitř.
Nerezové kování Zde je naleznete
Kliky jsou určené spíše do interiéru. Většina jich je vyrobena s rozděleným štítkem na klíčovou dírku a klikou, takže nemusíte řešit rozteč vašich dveří. Jsou to velice moderně vypadající štítky na dveře.